ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

25.11.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 656
Про внесення змін до міської Програми молодіжної політики на 2020-2022 роки на території Новокаховської міської територіальної громади


УКРАЇНА
НОВОКАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до міської
Програми молодіжної політики на 2020-2022 роки
на території Новокаховської міської
територіальної громади
 
          З метою розвитку пріоритетних напрямків діяльності держави, органів місцевого самоврядування в сфері молодіжної політики в інтересах молоді, суспільства, держави, щодо створення соціально-економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, патріотичного, фізичного розвитку молоді,  реалізації її творчого потенціалу, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, підтримки молодіжного підприємництва, керуючись Конституцією України, Законами України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» «Про молодіжні та дитячі громадські організації», Декларацією «Про загальні засади державної молодіжної політики в України», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
      1. Внести зміни до міської Програми молодіжної політики на 2020-2022 роки на території Новокаховської міської територіальної громади (далі Програма), затвердженої рішенням міської ради від 12.12.2019 №2466, а саме:
      1.1. Паспорт до міської Програми молодіжної політики на 2020-2022 роки на території Новокаховської міської територіальної громади викласти у новій редакції (додаток 1).
      1.2. Таблицю обсягу фінансового забезпечення Програми у новій редакції (додаток 2).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Чурсинова Л.Г. та постійну комісію з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров`я (Джуманіязова П.В.).


Міський голова                                                           
Володимир КОВАЛЕНКО


 

ДОДАТКИ

1 Додаток 1 Програма молодіжної політики на 2020-2022.pdf Переглянути
2 Додаток 2 до Програми молодіжної політики на 2020-2022.pdf Переглянути
3 Пояснювальна записка.pdf Переглянути