ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

25.11.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 662
Про внесення змін до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Новокаховської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки


УКРАЇНА
НОВОКАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до міської Програми
розвитку фізичної культури та спорту
на території Новокаховської міської
територіальної громади на 2020 – 2022 роки
 
З метою розвитку та вдосконалення в місті Нова Каховка фізичної культури та спорту, створення сприятливих умов для залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою та масовим спортом, популяризації здорового способу життя та сприяння розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації, максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до міської Програму розвитку фізичної культури та спорту на території Новокаховської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки (далі - Програма), затвердженої  рішення міської ради від 12.12.2019 року № 2464, а саме:

1.1 Розділ VII «Надання фінансової підтримки Комунальному  підприємству КП «Новокаховський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Новокаховської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки» викласти у новій редакції, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Чурсинова Л.Г. та постійну комісію з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров`я (Джуманіязову П.В.).
 
Міський голова                                                          
Володимир КОВАЛЕНКО

 

ДОДАТКИ

1 Додаток до Програми фіз. культури та спорту на 2020-2022 Спорт для всіх.pdf Переглянути
2 Пояснювальна записка до Програми фізкультури.pdf Переглянути