ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

15.12.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 745
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою громадянці Шаповаловій Л.А. на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади


УКРАЇНА
НОВОКАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про надання дозволу на розроблення
документації із землеустрою
громадянці Шаповаловій Л.А.
на території Козацького старостинського округу
Новокаховської міської територіальної громади
 
Розглянувши заяву громадянки Шаповалової Лариси Андріївни від 19.04.2021 року №2889-2021/27, відповідно до генерального плану селища міського типу Козацьке, затвердженого рішенням Козацької селищної ради від 09.11.2017 року №200, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності (протокол № 30 від 29.07.2021року), керуючись статтями 12, 81, 116, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», відповідно пункту 34 Статуту територіальної громади міста Нова Каховка, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної власності в межах населеного пункту, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (код цільового призначення - 02.01.), категорія земель - землі житлової та громадської забудови:
Громадянці Шаповаловій Ларисі Андріївні орієнтовною площею 0,0600 га, за адресою: Херсонська область, селище міського типу Козацьке, вул. Садова, 63.
          2. Заявниці у місячний термін звернутися до суб’єкту господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою та має відповідну сертифікацію для розроблення документації із землеустрою.
3. Після погодження проекту землеустрою у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України та внесення відомостей до Державного земельного кадастру замовниці подати їх до Центру надання адміністративних послуг для підготовки проекту рішення міської ради  про затвердження розробленої документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Тарабаку О.А. та постійну комісію з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності (Лепень І.В.)
 
Міський голова                                                         
Володимир КОВАЛЕНКО